درباره ی آموزشگاه نقاشی ققنوس کاشان

من سميه فتال پور متولد ۱۳۵۸ تحصیلات آکادمیک در رشته گرافیک را به پایان رساندم .از کودکی علاقه مند به رشته نقاشی بودم و از ۷ سالگی‌ در کلاسهای خصوصی شرکت کردم در بسیاری از مسابقات و نمايشگاه های شهری و استانی شرکت کردم و از سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ زیر نظر استاد رحیم نوه سی دوره های حرفه ای رنگ روغن رو به پایان رساندم .

آموزشگاه نقاشی ققنوس کاشان فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ شروع کرد. آموزشگاه نقاشی ققنوس کاشان با مجوز از سازمان فني و حرفه ای کشور  زیر نظر اداره کار و امور اجتماعی در رشته هنرهای تجسمی ، حرفه های طراحی - سیاه قلم - رنگ روغن -آبرنگ -پاستل گچی -مربی گری نقاشی کودک - گواش -رنگ اکرولیک - مدادرنگی - نقاشی مقدماتی -نقاشی پیشرفته- خوشنویسی با قلم نی - خط تحریری-خوشنویسی مقدماتی و پیشرفته- با مدیریت سرکار خانم سميه فتال پور هنرمند و نقاش کاشانی 

حدود ۱۰۰۰ هنرجو  در رده‌های سنی ۵ تا ۷۰ سال آموزش دیدند که به هنرجویان ۱۲ سال به بالا مدرک و گواهینامه معتبر از سازمان فني و حرفه اي کشور اعطا می شود که این مدرک قائل ترجمه در ۱۷۷ کشور دنیا می باشد .

با توجه به بین المللی بودن این مدرک هنرجویان نقاشی می توانند در تمامی کشورهایی که عضو سازمان جهانی کار (LLO) هستند مشغول کار شوند و این گواهینامه بین المللی در همه این کشورها اعتبار دارد .

اختصاص وام از صندوق توسعه ملی به کارجویان دارای مدرک فنی و حرفه ای مهاجرت-اقامت-به عنوان مربی مشغول به کار شوند .

خدمات: آموزش نقاشی _فروش تابلو _پرورش مربی _اعطای مدرک بین المللی نقاشی _سفارش تابلو 

هر کدام از رشته های آموزشی مدرک و گواهینامه ی مخصوص به خود را دارد .

نمایشگاه ها:

بعد از برگزاری نمایشگاه های متعدد تا سال ۱۳۷۶در سطح مدرسه -شهر-استان به صورت گروهی و سازمانی .سال ۱۳۷۸ اولین نمایشگاه گروهی با مدیریت سرکار خانم رویا هاشمی شرکت کردم 

نمایشگاه گروهی در خانه کارگر با حضور آموزشگاه های کاشان 

نمایشگاه اختصاصی و انفرادی در هتل اميركبير کاشان 

نمایشگاه اختصاصی در بیمارستان آیت الله یثربی کاشان 

نمایشگاه گروهی تهران در گالری بهارین با حضور افتخاری استاد رحیم نوه سی _تهران